2021-2022 Robot Yarışmaları

taydin

Timur Aydın
Staff member
Katılım
24 Şubat 2018
Mesajlar
13,762
Fazla aktivitenin olmaması gerçekten üzücü. Ama doların fırladığını, yurtdışından malzeme temininde bizim gümrüğün ezelden beri yaşattığı gavur eziyetini de hesaba katarsak başka ne bekleyebiliriz ki?
 

Sercan

Kıdemli Üye
Katılım
17 Mart 2019
Mesajlar
3,392
Aslında imkan (vakit) olsada forum olarak bunlardan birine yarışmacı olarak katılsak ne güzel olur.

Hurda kartlardan filan o kadar malzeme biriktiriyorum, hepsini kullanıma açarım. Eminim proje koşturacak arkaşlarımız olsa bir çok farklı imkan da sağlanır. Böyle bir organizasyon becerisi kazanabilir miyiz acaba?
 
Katılım
30 Mayıs 2021
Mesajlar
43
En çok üyenin olduğu ildeki yarışma hedef alınabilir, birlikte çalışılır, bir toplanma mekanı olmuş olur.
 

Sercan

Kıdemli Üye
Katılım
17 Mart 2019
Mesajlar
3,392
Sayısal çoğunluktan ziyate vakit olarak imkanı olan biri/birileri daha önemli. Bu noktada belki öğrenci arkadaşlar filan projeye öncülük edebilir. Diğerlerimizde tecrübe ve imkanla onu hayata hazırlayan bu aşamada destek verebiliriz. En azından ben böyle bir girişime bir çok noktadan destek verebilirim.
 

cevdetfaikosman

Kıdemli Üye
Katılım
19 Şubat 2019
Mesajlar
2,010
T3vakfı vs aslında malzeme desteği sağlıyor diye biliyorum. Bir ara teknofest için bir projeye hazırlamaya yeltendim. Gazebo ile... Tek tabanca olunca yarım kaldı tabi. Biz orta yaşlılar kendi mesleğimizden vakit bulamadığımızdan hiç hayal etmesek iyi olur. Ya da gerçekten 10 müh. iş bölümü yapması gerekir.
 
Top